1

Касетнi фанкойлиКасетні Фанкойли WITO незамінні в приміщеннях з висотою стелі до 3-х метрів. Сучасні системи охолодження з касетними фанкойлами можуть розподіляти повітряні маси в двох, трьох, чотирьох напрямках. Останні моделі призначені для більш великих офісних, складських або торгових приміщень. 

Особливості будови касетного фанкойла

Касетний фанкойл – це пристрій, що забезпечує охолодження повітряних мас. Воно складається з двох компонентів: вентилятора і теплообмінника. У деяких системах охолодження присутній третій елемент– фільтр грубого очищення. Він призначений для запобігання попадання в порожнину Системи охолодження пилу, дрібного сміття, і інших видів забруднень. Багато сучасних виробників оснащують Системи охолодження пультами дистанційного керування.

Особливість касетних фанкойлів полягає в тому, що вони практично не мають корпусу, так як основна частина цього елемента все одно відкриті.перевагами даного виду елементів системи охолодження є відсутність шуму при роботі, рівномірний розподіл повітряних потоків, простота монтажу. 

Де купити касетні Фанкойли?

Якщо необхідно купити касетні Фанкойли в Києві, варто звернутися в інтернет магазин WITO. Наша компанія – це представник відомого італійського виробника на території України. Продукція бренду відрізняється високою якістю, наявністю гарантії і прийнятними, доступними цінами. У каталозі нашого магазину є велика кількість фанкойлів.

всі покупцям надається можливість замовити доставку товару, а також сервісну підтримку. Якщо є сумніви щодо вибору, завжди можна написати консультантам і отримати пораду щодо відповідної моделі.якщо потрібні Фанкойли касетного типу, придивіться до продукції WITO.

Оформлення замовлення
Товар: Кассетные фанкoйлы