1

Настінні фанкoйли

2х трубна система
МодельРасход воздухаХолодТеплоЦена, Евро
CVP 2 545 м3 2,20 кВт 5,98 кВт 0.00
Замовити
CVP 4 790 м3 3,80 кВт 8,85 кВт 0.00
Замовити
CVP-T 2 545 м3 2,20 кВт 5,98 кВт 0.00
Замовити
CVP-T 4 790 м3 3,80 кВт 8,85 кВт 0.00
Замовити

2х трубна система
МодельРасход воздухаХолодТеплоЦена, Евро
WK-27 510 м3 2,7 кВт 4,1 кВт 0.00
Замовити
WK-36 680 м3 3,6 кВт 5,4 кВт 0.00
Замовити
WK-54 1020 м3 5,4 кВт 8,2 кВт 0.00
Замовити
WK-72 1360 м3 7,2 кВт 10,8 кВт 0.00
Замовити

Настінні фанкoйли є популярною кліматичною технікою, яка володіє різними перевагами. В даний час їй віддають перевагу багато людей. Вони вибирають систему "чиллер-фанкoйл" по ряду причин. Основні з них – великий функціонал даної техніки, зручність в процесі експлуатації і доступна вартість. Всі тільки що перераховані переваги властиві фанкoйлам, які реалізує наша компанія.

Багатофункціональні фанкoйли настінні представлені внутрішніми блоками спеціальної системи, яка відповідає за Промислове кондиціонування. Це і є "чиллер-фанкoйл". Працює вона згідно з наступним принципом. Посредствам холодильної установки (чиллера), при безпосередній участі труб, проводиться передача охолодженої води в теплообмінник пристрою. Разом з тим, встановлений в настінному Водяному фанкoйлі вентилятор генерує потік повітряної маси, який передає приємну прохолоду в кімнати, офісні приміщення і т. д.

Також ця система функціонує і на обігрів повітряних мас. Примітно, що Фанкoйли здатні в один і той же час піддавати кондиціонування одні приміщення і тут же наповнювати теплим повітрям – інші. Необхідний температурний режим дозволяє налаштувати пульт ДУ, який додається до установки.

Конструктивні особливості настінних фанкoйлів

Настінні фанкoйли комплектуються теплообмінником, вентилятором, повітряним фільтром і автоматикою, що відповідає за автоматичне регулювання. Крім настінних фанкoйлів, бувають пристрої касетного, канального, підлогового і стельового типу. 

Зараз багато хто віддає перевагу безкорпусним фанкoйлам. Їх встановлюють не тільки на стелю, але і на стіну, маскуючи декоративними панелями.

Також настінний фанкoйл буває вертикальним і горизонтальним. Більш того, фанкoйли можуть бути двотрубними (застосовують виключно для охолодження) і чотиритрубними (не тільки охолоджують, але і нагрівають повітря). Останні дозволяють застосовувати одну частину вентиляторних доводчиків на обігрів приміщення, а іншу – на охолодження простору. У зимовий період їх можна використовувати в якості радіаторів централізованого опалення. Отже, чотиритрубні настінні фанкoйли купити буде дорожче, ніж їх двотрубні аналоги.

Переваги замовлення настінного фанкoйла WITO

Замовити настінний фанкoйл вигідно в нашій компанії з багатьох причин:

  • Доступна вартість. При цьому постійні клієнти можуть розраховувати на різні знижки. Діє і система акцій.
  • Масштабованістю. Свою популярність система "чиллер-фанкoйл" в Києві та інших містах України зобов′язана тій обставині, що вона поетапно нарощує кількість клієнтів. Що, в свою чергу, надає можливість вводити її в режим експлуатації поетапно.
  • Незалежність. Завдяки існуючій системі, можна встановити необхідний температурний режим і згодом регулювати його в різних приміщеннях. Наприклад, здійснювати монтаж чотиритрубних фанкoйлів рекомендується в тих приміщеннях, вікна яких виходять на сонячну сторону. Там вони можуть функціонувати на кондиціонування. Що ж стосується вентиляторних доводчиків, то їх доцільніше використовувати в тіньовій стороні. Відповідно, в таких умовах вони обігрівають приміщення.
  • Універсальність. Проміжки, які встановлюються між окремими конструкціями системи кондиціонування, не піддаються обмеженню. А для формування розводки комунікаційних елементів, вдаються до використання стандартних газоводопровідних труб, які доповнює теплоізоляційний матеріал. Також настінні фанкйоли купити Київ які вигідно в нашій компанії дозволяють об′єднати ряд чилерів на будь-якому об′єкті (наприклад, в офісній будівлі) в єдину автоматичну систему. Згодом здійснювати контроль над нею можна з одного дистанційного пульта.
  • Широкий асортимент продукції. Ми пропонуємо замовникам великий вибір настінних фанкoйлів і супутніх товарів. Їх відрізняє доступна вартість і висока італійська якість виготовлення. Адже наша компанія є офіційним представником італійського заводу, що спеціалізується на виробництві кліматичного обладнання.

Купити настінні фанкoйли з установкою під ключ

Ми здали багато об′єктів, де були використані настінні Фанкoйли. Як правило, даної кліматичної технікою оснащують офіси, громадські установи, готелі, промислові приміщення, кафе ресторани. Звертайтеся, і разом з нами ви створите в приміщеннях комфортний мікроклімат.

 

Оформлення замовлення
Товар: Настенные фанкoйлы